Open Tibia Server

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Gm Banderos ROX

Go down 
AuthorMessage
Woutivo

PostSubject: Gm Banderos ROX   Sat Dec 20, 2008 4:49 pm

Chciał bym powiedzieć ze Gm Banderos ROX to FRAJER LAMUS.NIE POTRAFI GRAĆ NORMALNIE TYLKO SWOIM POMAGA? WBIJA NA TS'A NAGRYWA KURWA ROZMOWY KUTAS JEBANY I GADA ŻE MAMY DELEITY CHAROW.OGARNIJCIE TEGO OTS'A KURWA.

P.S:Gm Banderos ROX Masz pedalski głos(jak gey)
Back to top Go down
View user profile
Goodsensi

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   Sat Dec 20, 2008 4:53 pm

hmmm Very Happy soczek hahah :] to jest kurwa zjebane bo to nie jest war santio vs armagedon i reszta tylko santio vs gm i reszta kurwa ogarnjcie to do chuja ...

soczek stary cie zapierdala na pralce Very Happy hahahaha
Back to top Go down
View user profile
mag

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   Sat Dec 20, 2008 4:59 pm

Wut.czyli hesperides .a Ty masz głos jak bys jakis cofniety w rozowju byl z kumplami osttanio z Ciebie beke krecilismy specjalnie ts mialem odpalonego zeby porobic sobie beke z takiego przymula masz glos jak mongol:D
Ps
NAjpierw obrazasz Randala piszac posta RANDAL sie daje za zl a teraz obrazasz nastepnego Gma Smile usunoles posta ale gm moze pewnie tamtego posta odzyskac napewno w koszu jest
pozatym sanaito wielu znoich za kopiowanie itemow juz dawno powinna delete dostac wiele osob juz o tym pisalo i wiekszosc sami widzieli jak nakrecacie tego br zeby crashe robil i sie cieszyliscie
Back to top Go down
View user profile
michal1

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   Sat Dec 20, 2008 5:18 pm

Ja mysle ze GM Banderos on Rox w niczym nie zawinil sami sobie jestescie winni na chuj klonowalisci itemki w dp jak brazol robil crashe i prosiliscie jeszcze jeszcze.Dobrze bedzie jak to dla was skonczy sie banem tylko a nie deletem wiec zamknijcie japy do chuja a co do wara to GM Banderos on Rox nam nie pomogl tylko se zobaczyl a chyba ma takie prawo.Tyle mam do powiedzenia.
Back to top Go down
View user profile
mag

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   Sat Dec 20, 2008 5:21 pm

ja to mam gdzies te wojny i wogole ale chodzi o sama sprawiedliwosc zasluzyli na delete nawet za takie cos ,skoro tak nie lubicie tego serva i chcecie go niszczyc przez takie cos to nie grajcie tu jak ma randal zarobic na ut3ymanie serva jak wy sobie po pare bp itemow robicie ! idioci doslownie ! jeszcze wyzywanie gma na forum to juz totalnie widac ze wszystko maja w dupie..
Back to top Go down
View user profile
rezus

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   Sat Dec 20, 2008 5:35 pm

GM Banderos on Rox jest dobrym Gm'em nie dal banow za darmo ani z jakiejs zemsty tylko dlatego ze nalezalo sie to im.Spelnia idealnie warunki Gm'a wiec nie ma mu co zarzucac.
Back to top Go down
View user profile
Master Sorcererka

PostSubject: GM Banderos   Sat Dec 20, 2008 5:42 pm

Moje zdanie o GM Banderos on Rox - miły , uczynny koleś , życzliwy - takich ludzi potrzebował ten OTS . Nikt nie ruszył za przeproszeniem tyłka , żeby kilku graczom umilić życi i dać im chalpy - tylko on . Nic dodać , nic ująć w tej wypowiedzi.
Back to top Go down
View user profile
Xusopdove

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   Sun Dec 21, 2008 1:26 am

Proszę nie wyzywać team'u. Podobny temat już istnieje i trzeba poczekać na odp GoD'a (jak zajrzy to temat zamykam i do kosza).
Back to top Go down
View user profile http://www.nerana.tnb.pl
Randal
Admin

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   Sun Dec 21, 2008 2:32 am

Ja nic nie mam do tego GM, jeszcze dzisiaj będę z nim gadał czy coś pomagał ale kazałem mu banować boterów i czyścić domki tam gdzie nie ma itemów albo gracz nie gra już na tym servie.

Zamykam.
Back to top Go down
View user profile http://www.rox666.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Gm Banderos ROX   

Back to top Go down

Gm Banderos ROX
Back to top 
Page 1 of 1