Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Faja




Posts : 7
Join date : 2008-12-21

Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty
PostSubject: Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów   Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów EmptySun Dec 21, 2008 6:15 am

Bylem swiadkiem robienia Crash'a <> A robii Je Gildia Sanatio >

Ioras-sd [301]: CRASH SERV !!!!!!!! Zareaz bedzie ;]

GM Banderos Zrobil SS <> Prosze Gm Wstaw Tu Screen..
Back to top Go down
banderos12




Posts : 2
Join date : 2008-12-20

Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty
PostSubject: Re: Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów   Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów EmptySun Dec 21, 2008 6:23 am

Na GG randalowi wyśle 3 screen i sam zobaczy tak dalej nie mozy byc bo ludzie potem sie skarzą ze Tracą ,levele i punkty z shop ;/
Back to top Go down
Gin Szmato




Posts : 1
Join date : 2008-12-21

Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty
PostSubject: Re: Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów   Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów EmptySun Dec 21, 2008 7:24 am

Witam !! Jestem zdruzgotany zaistniałą sytuacją a mianowicie BANEM, który dziś otrzymałem.

Tak, przyznaję się, że pisałem ten tekst. Crash to nie moja zasługa. Wiem tylko, że robi się to jakimś programem. A skąd ?? Bo ktoś z gildii mi powiedział ale nie wydam swoich. Nasza gildia rozmawia cała na Skype i ta PEWNA osoba mowi ze zaraz zrobi CRASHA a ja tak pisze w tibii, zeby sie wszyscy przygotowali.

GM dal mi BAN i straciłem itemy z DONATE za które również zapłaciłem(wydalem na 3 postacie razem 100zł !!! Głownie na SAROI na skill scrolle !!!)

I gdzie tu sprawiedliwość ???


confused

Aha z tej strony Ioras-sd !
Back to top Go down
Chealiee

Chealiee


Posts : 42
Join date : 2008-11-14
Location : wejherowo

Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty
PostSubject: Re: Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów   Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów EmptySun Dec 21, 2008 7:40 am

@up haha good job GMs ^^
just skype sux and also crashing too
Back to top Go down
Saroi




Posts : 1
Join date : 2008-11-29
Age : 31

Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty
PostSubject: Re: Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów   Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów EmptySun Dec 21, 2008 11:36 am

Good job ? Are u silly ? I wasted as my friend told 100 zlotys on this server and I got banned because my friend did it ? Meybe some1 give some proofs that I did it ?
Back to top Go down
Chealiee

Chealiee


Posts : 42
Join date : 2008-11-14
Location : wejherowo

Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty
PostSubject: Re: Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów   Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów EmptySun Dec 21, 2008 11:47 am

not zlotys, just say PLN.. people will understand you
Back to top Go down
Sponsored content





Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty
PostSubject: Re: Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów   Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów Empty

Back to top Go down
 
Pomoc Gm'om w łapaniu Crash'erów
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: Support :: Gamemaster-
Jump to: