Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 [SKARGA][TUTOR: Dsaded]

Go down 
+2
Pogromca
koki154
6 posters
AuthorMessage
koki154




Posts : 8
Join date : 2008-12-23

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyWed Dec 24, 2008 3:17 pm

Witam! Prosze o usuniecie tutora graczowi Dsaded z powodu takiego iz:
1. Na forum tylko spamuje a w czesci "Jobs" jego posty w tematach kolegow maja tresc mniej wiecej taka "TAK"
2. Uzywa botow w grze..
3. Wywyzsza sie jakby byl chuj wie kim.
4. I tak nic madrego nie robi.
5. Jak ktos w grze mu cos zrobi to odrazu gada ze GM zbanuje.
6. PO CO NAM TAKIE CUS?!
/POZDRAWIAM Koki
Back to top Go down
Pogromca

Pogromca


Posts : 27
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyWed Dec 24, 2008 4:19 pm

zgadzam sie z toba w 100% mi zrobil taki numer ze huj ehh zal mi go i tez straszyl gmem klnal namnie n moich rodzicow i wogle nie ma co
Back to top Go down
Dsaded

Dsaded


Posts : 37
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 1:23 am

O zalhahahahahahah botuje- ciekawe kto botuje Pogromco niemusisz kolega mowic zeby zakladali dla ceibie tematy pewnie kladziesz im zato itemki klonowane swoje bpki pro itemkow hahahhaha


@edit pogromca to ty chciales sharowac konto hahah pisales do mnie wez bo spoko jestes bo szukam sharera do pogromcy hahaha'

@koki pokaz mi chociaz 2 teamty w ktorych napisalem "tak"
Back to top Go down
Zielson




Posts : 1
Join date : 2008-12-25

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 1:28 am

A o to dowod jak nasz Pogromca Pajakow boci sobie Razz ma zero pvp nei mogl mnie ubic z kumplem 316 ed sam ma 458 lvl a ja 302 ms zal mi go ale patrzcie na dowod [SKARGA][TUTOR: Dsaded] Vbotnx7
[URL=http://g.imageshack.us/img72/vbotnx7.jpg/1/][IMG]http://img72.imageshack.u
Back to top Go down
Dsaded

Dsaded


Posts : 37
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 1:30 am

Kolejny ss - Dzieki Zielson za poinformowanie Wink

@ cicho zaraz bedize jo fake na innym ots sobie zrobilem

@ No kopiowal mi co piszesz i powiedzialem zeby wrzucil na forum Gz

@ AHAHAa mam 4x pro mr Smile haahh gz jak mowilem 2x up w edicie tak jest ahhaha


Last edited by Dsaded on Thu Dec 25, 2008 1:50 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Pogromca

Pogromca


Posts : 27
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 1:34 am

no i co to za dowod czemu dalszej rozmowy nie przeslales przeciez filmik zescie krecili pfff dawajcie go chce go zobaczyc a tak nawiasem to o bota cie klamalem debilu buhabuhahaha drugi dsaded wskcoz do studni zielson razem z nim. A co do dsaded to ja kokiego nie znam nie wiem kto to jest wogle i nie wiem jakim charem gra na roxie wiec nie pierdol glupot dzieciaku neo to ty zielsona namowiles do tego zeby screena zrobil ciulu ZAL takiego tutora ... pozdro nara
Back to top Go down
Heroina




Posts : 2
Join date : 2008-12-24

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 1:48 am

to nie jest dowod filmik bedzie dowodem screeny moga byc zrobione na innym otsie zeby go wykluczyc z gry poniewaz szybko expi umie expic wiec ktos sie na niego wnerwil i dlatego go zabija dsaded widzialem jak masz 5x pro manarune wiec klonowales itemy ale niemam dowodow i sie nieodzywam wiec koles umie expic i na tyle i was goni z lvlem a wy placzecie niech ma 1000 lvl a watpie zeby takim lvlem bocici lol takie jest moje zdanie
Back to top Go down
Pogromca

Pogromca


Posts : 27
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 2:00 am

https://2img.net/r/ihimizer/img224/4403/dsadedjz9.jpg

Bardzo przykladowego tutora mamy na otsie XDDDDDDDDDDD LEZE!!!!!!


Last edited by Pogromca on Thu Dec 25, 2008 2:16 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Dsaded

Dsaded


Posts : 37
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 2:14 am

Jak wy na mnie to ja na was screen zoribony na twoim ots
Back to top Go down
Pogromca

Pogromca


Posts : 27
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 2:21 am

buhauhauha po pierwsze nei mam otsa po drugie nie jestem takim tempakiem jak ty ze zaczlem cie bic i juz screeny wysylasz jeszcze do tego nei prawdziwe wez idz sie chowaj Smile
Back to top Go down
koki154




Posts : 8
Join date : 2008-12-23

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 4:14 am

Dsaded wrote:
O zalhahahahahahah botuje- ciekawe kto botuje Pogromco niemusisz kolega mowic zeby zakladali dla ceibie tematy pewnie kladziesz im zato itemki klonowane swoje bpki pro itemkow hahahhaha


@edit pogromca to ty chciales sharowac konto hahah pisales do mnie wez bo spoko jestes bo szukam sharera do pogromcy hahaha'

@koki pokaz mi chociaz 2 teamty w ktorych napisalem "tak"
https://rox666.forumotion.com/jobs-f10/tutor-application-nasty-t418.htm <-- temat nr1.
a w reszcie piszesz i vote for yes..
Back to top Go down
Hoody




Posts : 14
Join date : 2008-12-06
Age : 33
Location : Toronto/Detroit

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 4:47 am

Wgole nie ktorzy tutorowie na tym otsie sa smiechu warci zobaczcie ten temat, jak urzeram sie z oszutem chealiee(tutor)

https://rox666.forumotion.com/gamemaster-f4/skarga-na-ots-i-na-gm-a-t337.htm
Back to top Go down
Dsaded

Dsaded


Posts : 37
Join date : 2008-12-21

[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] EmptyThu Dec 25, 2008 4:52 am

koki moge pisac i No jak sie niepodoba tutor musi odpowiadac na podania:")
Back to top Go down
Sponsored content





[SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty
PostSubject: Re: [SKARGA][TUTOR: Dsaded]   [SKARGA][TUTOR: Dsaded] Empty

Back to top Go down
 
[SKARGA][TUTOR: Dsaded]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tutor Application Dsaded
» Skarga [ na ots i na GM'a]
» Skarga na Tutora
» SKARGA na Warrior Pacior
» tutor? zal nie tutor

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: Support :: Gamemaster-
Jump to: