Open Tibia Server

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Gm banderos

Go down 
AuthorMessage
mag

PostSubject: Gm banderos   Fri Dec 26, 2008 11:48 am

To jest zal to jest juz koncowka tego ots nie dosc ze sa krasze liczne debugi gracze maja po kilkanascie itemow z shopu to nadodatek teraz jakis gm banderos jakis koles ktory gra tu swoimi postaciami jak np Bandi romantyczka itd wogole nie jest obiektywny banuje graczy ktorzy go zabija i pomaga gracza Randal wez wkoncu sie za tens erv powaznie bo tu nie da sie grac
coraz wiecej graczy odchodziz tego serva nie ktorzy na zlosc rozdaja kazdemu kto chce cos kupic w sms shopie itemy za free przez takich ludiz jak banderos server take sie juz wypala! sam widzialem jak nie raz stal i kumpom nie dawal bany za blokowanie expowisk a innym tak wiele jest takich sytuacji wiele juz tematow bylo na forum zeby m zabrac gma sam pomysl racjonalnie tyle postow ludzie o nim robili nie powinno go byc tu wogole;/ co to za ots ktory schodzi na psy;/!
Back to top Go down
View user profile
AndyX

PostSubject: Re: Gm banderos   Sun Dec 28, 2008 7:32 am

TO JEST ŻAL!!! GM BANDEROS PRZEGINA JAKIM CUDEM MÓJ DOMEK JEST U INNEJ OSOBY?!?! (BANDEROS TO ŻE POSIADASZ PRZYWILEJ GM'A NIE UPRAWNIA CIE DO WYWALANIA GRACZA BEZ JEGO ZGODY!!!) NIE SPRZEDAWAŁEM TEGO DOMKU WIĘC KTOŚ MUSIAŁ GO DAĆ
POSTACI "Ziki"
JAK NIE WIERZYCIE SPYTAJCIE SIĘ Wojowniczka Czarnego Zakonu ONA MOŻE POTWIERDZIĆ ŻE TO MÓJ DOMEK!
Back to top Go down
View user profile

Gm banderos
Back to top 
Page 1 of 1