Open Tibia Server

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!

Go down 
AuthorMessage
AndyX

PostSubject: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Sun Dec 28, 2008 7:58 am

WYPOWIADAJCIE SIĘ NA TEMAT ZDEGRADOWANIA BANDEROSA CO ON WAM ZROBIŁ. JAK WIDAĆ MÓJ DOMEK JEST U INNEGO GRACZA BEZ MOJEJ WIEDZY I ZGODY
Back to top Go down
View user profile
amatar

Location : Wszechświat>układ słoneczny>planeta ziemia>Europa>europa środkowa>Polska>Gliwice

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Sun Dec 28, 2008 8:03 am

Jestem za zdegradowaniem GM Banderos on Rox. niestety nie mam ss'a ale tuż przed wyłązczeniem serva ja i kolega biliśmy noob chara Banderos'a a on do nas napisał że zaraz sie wloguje na gm'a i nam da bany. on jest śmieszny i bez sensu. nic nie pomaga ludziom i daje bany za nic
Back to top Go down
View user profile
mag

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Sun Dec 28, 2008 8:04 am

ja tez jestem ZA !! cala masa ludzi pisze o tym nie ktorzy przestali tu grac nawet przez niego to noob jakis;/ nie dosc ze gra swoim charm to za ubicie go banem grozi !! pomaga swoim kumpla bezsensu tu grac !
Back to top Go down
View user profile
Haker

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Sun Dec 28, 2008 8:16 am

Ja sie nie bede rozpisywał popieram wszystko co jest napisane UP.
Back to top Go down
View user profile
Lord Pandziorek

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Sun Dec 28, 2008 8:18 am

Mi szczerze nic nie zawinił ale jak zapytałem się go dlaczego zniknął mi przedmiot z dp to on se najzwyczajniej mnie zignorował -.- jestem za
Back to top Go down
View user profile
Ziomek

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Sun Dec 28, 2008 8:20 am

ja też nie będe się rozpisywał bo większość została napisana i jestem zaa !!!!
Back to top Go down
View user profile
Vakher
Helper
Helper

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Sun Dec 28, 2008 8:47 am

JAK NAJBARDZIEJ ZA!! nie pomaga w rozwoju servera i pomaga swoim kolegom expic.. Najlepiej jakby Randal zrobił sondę w której można by było zagłosować czy chcemy banderosa czy nie .. ale w sumie oczywiście 99% otsa zagłosowało by na nie(że nie chcą) a reszta (oczywiście koledzy banderosa) głosowali by na tak!(żeby został).Randal proszony do stworzenia sądy na temat GM Banderosa!
Back to top Go down
View user profile
Reylin

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Mon Dec 29, 2008 11:56 am

O, ten ziomek u góry co ma problem z domkiem to też tak miałem, kupiłem sobie domek, logam na drugi dzień chce wejsc do domku a tu mi pisze You not invited czy jakoś tak, patrze kto jest own domq a tu jakis inny typ wtf? ;/
Back to top Go down
View user profile
Dsaded

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Mon Dec 29, 2008 12:15 pm

zal was skonczcie itak nic mu niezrobicie Wink
Back to top Go down
View user profile
Majser

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Mon Jan 05, 2009 8:42 am

ja mam pytanie do naszego super gma.. gdzie kurwa mam itemy z domku.. ? jestem za degradacją banderosa!
Back to top Go down
View user profile
AndyX

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   Mon Jan 05, 2009 9:17 am

KUR... CO TO MA BYĆ ?!?! SKĄD ON MA TYLE ITEMQ PRZECIEŻ POWINIEN JUŻ MIEĆ BANA ZA TAKIE COŚ!! affraid
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!   

Back to top Go down

KAŻDY KTO CHCE ZDEGRADOWAĆ BANDEROSA NIECH TU NAPISZE!!!
Back to top 
Page 1 of 1