Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Torque to ZŁODZIEJ!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
adi292




Posts : 1
Join date : 2009-01-05

Torque to ZŁODZIEJ!!! Empty
PostSubject: Torque to ZŁODZIEJ!!!   Torque to ZŁODZIEJ!!! EmptyMon Jan 05, 2009 2:16 pm

Gm, gracz o nicku Torque który jest tutorem jest zwyklym zlodziejem, mówiąc mi że sprzeda mi domek wzioł odemnie 3 bp cc po czym mowil ze niewie jak sie sprzedaje domek. Po negocjacjach napisal ze Gm kazał żebym dał mu Pro Sword Of Lava i dopiero da mi domek. Powiedzialem zeby najpierw dal a on sie wylogowal. Gdy sie zalogowal po kilkunastu minutach twierdzil ze nic takiego nie pisal ale ja robilem ssy. Gm napisz na pw moge przeslac te screeny.
Back to top Go down
Sebastian

Sebastian


Posts : 12
Join date : 2008-12-16

Torque to ZŁODZIEJ!!! Empty
PostSubject: Re: Torque to ZŁODZIEJ!!!   Torque to ZŁODZIEJ!!! EmptyMon Jan 05, 2009 5:04 pm

no comment mate shame that u desperate startinwrite something like that sry mate ;/
Back to top Go down
Sebastian

Sebastian


Posts : 12
Join date : 2008-12-16

Torque to ZŁODZIEJ!!! Empty
PostSubject: Re: Torque to ZŁODZIEJ!!!   Torque to ZŁODZIEJ!!! EmptyMon Jan 05, 2009 5:06 pm

no comment mate shame that u desperate startinwrite something like that sry mate ;/
Back to top Go down
Sponsored content





Torque to ZŁODZIEJ!!! Empty
PostSubject: Re: Torque to ZŁODZIEJ!!!   Torque to ZŁODZIEJ!!! Empty

Back to top Go down
 
Torque to ZŁODZIEJ!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: Support :: Gamemaster-
Jump to: