Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Informacja

Go down 
+5
piwosh
Chealiee
Fatality
Wixardos
Randal
9 posters
AuthorMessage
Randal
Admin



Posts : 24
Join date : 2008-11-14
Age : 33
Location : Poland/UK

Informacja Empty
PostSubject: Informacja   Informacja EmptySun Dec 21, 2008 6:43 am

Witam, jak każdy wie parę osób wyłącza nam serwera czyli crashuje, mam ip tych osób co to robią w Poniedziałek ide z tym na policji. Bo to co oni robią nie jest legalne, ze tak to powiem niszczą moja firmę. Wiec wszyscy co to robią niech się nie zdziwią potem jak zapuka wam policji do dzwi a twoi rodzice będą musieli zapłacić za twoje szkody. Mieszkam w Szkocji wiec zgłoszę to do "Departament Secruity of Scotland" a tu takie rzeczy traktuje się poważnie. Te osoby co maja więcej niż 2 te same itemy z sklepkiu te itemy zostaną deletowane a te osoby co maja więcej niż 5 ich postać będą zdeletowane. Życzę wesołych Świat i Policji w domu dla tych co to robią. To już nie jest dla mnie śmieszne, traktują ta sprawę poważnie.
PS. Dla tych co myślą ze maja zmienne ip to im nic nie da Neostrada TP ma wasze logi i wie jakie ip były przeznaczone danemu klientowi w danej godzinie.
I jak by był jakiś ochotnik na przetłumaczenie tego na język angielski to jest mile widziany proszę pisać PW na forum.
Sorry for everyone that not know what i write there i cant speak english so good.
Back to top Go down
http://www.rox666.com
Wixardos




Posts : 1
Join date : 2008-12-21

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptySun Dec 21, 2008 6:49 am

Co za dziecko to robi! żal mi takich bachorów co psują czyjąś pracę !!


Cytuję do Pie***** Bachora co crashuję serv :
Pomyśl tak jak byś miał 100000 zł i co 5-10 minut by znikało przyjemnie by było?
Wtedy np chcesz wziąśc Pieniążki ale nie możesz, ponieważ znikają i się denerwujesz i tak w kółko aż do znudzenia.


Dałem przyklad z przykładu Tibi.

Mam nadzieję, że Policja zrobi swoje.
Back to top Go down
Fatality




Posts : 1
Join date : 2008-12-21

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptySun Dec 21, 2008 7:05 am

14:02 Dreys [157]: kto crashuje ten server !!!
14:02 Ioras-sd [301]: qmpel
14:02 Ioras-sd [301]: CRASH SERV !!!!!!!! Zareaz bedzie ;]
14:02 Gumek [284]: utani gran hur
14:02 Gumek [284]: utamo vita
14:03 Ioras-sd [301]:Kumpel z sanatio crashuje ;]
14:03 Ioras-sd [301]:chcemy na czasie zyskac zeby armagedon nie expili ani nie latali za nami
14:04 Fatality [234]:jebcie sie Sanatio


Dziwki z sanatioi do tego znow przed chwila byl crash !!
Back to top Go down
Chealiee

Chealiee


Posts : 42
Join date : 2008-11-14
Location : wejherowo

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptySun Dec 21, 2008 7:17 am

@up fake ^^ zapomniales o paru spacjach :<


@edit:
Randal wrote:
Witam, jak każdy wie parę osób wyłącza nam serwera czyli crashuje, mam ip tych osób co to robią w Poniedziałek ide z tym na policji. Bo to co oni robią nie jest legalne, ze tak to powiem niszczą moja firmę. Wiec wszyscy co to robią niech się nie zdziwią potem jak zapuka wam policji do dzwi a twoi rodzice będą musieli zapłacić za twoje szkody. Mieszkam w Szkocji wiec zgłoszę to do "Departament Secruity of Scotland" a tu takie rzeczy traktuje się poważnie. Te osoby co maja więcej niż 2 te same itemy z sklepkiu te itemy zostaną deletowane a te osoby co maja więcej niż 5 ich postać będą zdeletowane. Życzę wesołych Świat i Policji w domu dla tych co to robią. To już nie jest dla mnie śmieszne, traktują ta sprawę poważnie.
PS. Dla tych co myślą ze maja zmienne ip to im nic nie da Neostrada TP ma wasze logi i wie jakie ip były przeznaczone danemu klientowi w danej godzinie.
Hello, everyone know some players making server off, its called crash. I have IP of this persons and in monday im going with it to police. Cuz its illegal, like destroying my firm. So all who making crashes you will not be happy when police will come to your house and your parents must pay. I live in scotland, so i will report it to "Departament Secruity of Scotland" and there such things are treated seriously .
This persons who have the same items from sms shop(eg. 2 pro knight armors) items will be deleted and also persons who have 5 same items will get character deleted. Merry christmas for all and police in home for persons who making crashes. Its not funny for me, i treats case seriously it

And they, who have Neostrada TP, its nothing beacouse Neostrada TP have your logs and know what ip u used in given hour .


Sry for my english but i think you will understand me ^^
just np
Back to top Go down
piwosh




Posts : 1
Join date : 2008-12-21
Age : 30

Informacja Empty
PostSubject: itemy nie przychodza ;///   Informacja EmptySun Dec 21, 2008 10:48 am

kupilem 2 x Pro Death Shooter! i mi nie przyszlo

prosze gm o kontakt moj nick Piwosh

Piwosh Your account 0 21 December 2008, 18:24:49 Not realized yet.

You have premium points: 4 a mialem 16
Back to top Go down
Pogromca

Pogromca


Posts : 27
Join date : 2008-12-21

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptySun Jan 04, 2009 5:21 am

i tak nic z tym nie zrobisz randla dalej sa crashe coprawda nei takei jak byly ale sa
Back to top Go down
Pogromca

Pogromca


Posts : 27
Join date : 2008-12-21

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptySun Jan 04, 2009 5:22 am

piwosh wrote:
kupilem 2 x Pro Death Shooter! i mi nie przyszlo

prosze gm o kontakt moj nick Piwosh

Piwosh Your account 0 21 December 2008, 18:24:49 Not realized yet.

You have premium points: 4 a mialem 16
twoja wina tylko twoja jak zakupisz itemy musisz relognac ...
Back to top Go down
Beetrax




Posts : 7
Join date : 2009-01-01

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptySun Jan 04, 2009 11:34 pm

Haha dobre.. Ja wiem kto crashuje, albo przynajmniej sie domyslam..

Randal msg me in-game.
Back to top Go down
Fegus

Fegus


Posts : 28
Join date : 2008-12-20
Location : Swarzędz/Mexyk ;)

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptyMon Jan 05, 2009 8:54 am

Wiem co powie Beetrax, ze to my crashujemy Wink
Back to top Go down
lady venom




Posts : 4
Join date : 2009-02-04

Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja EmptyWed Feb 11, 2009 9:15 am

BUG ON OT SERVER !!!

IM PRISE IN VENORE CITY VERY DAYS... !!

Lady Venom

HELP GM PLZ
Back to top Go down
Sponsored content





Informacja Empty
PostSubject: Re: Informacja   Informacja Empty

Back to top Go down
 
Informacja
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: General :: News-
Jump to: