Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sonda o GM Banderos! Głosuj!

Go down 
+17
SpeedEk
Woutivo
Lord Pandziorek
Krysztal
mikolaj
Bartox321
robal
batrta
Shami
Jano2
amatar
Fuvaxik
kamil122
Dsaded
Jexer
AndyX
Vakher
21 posters
Go to page : 1, 2  Next

Czy GM Banderos ma zostać zdegradowany???
Tak
Sonda o GM Banderos! Głosuj! I_vote_lcap49%Sonda o GM Banderos! Głosuj! I_vote_rcap
 49% [ 42 ]
Nie
Sonda o GM Banderos! Głosuj! I_vote_lcap51%Sonda o GM Banderos! Głosuj! I_vote_rcap
 51% [ 43 ]
Total Votes : 85
 
Poll closed

AuthorMessage
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 8:50 am

Zrobiłem sondę na temat GM Banderosa ^^ proszę głosować!
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 9:40 am

TAK!!!
Back to top Go down
Jexer




Posts : 1
Join date : 2008-12-28

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 9:50 am

hmm... nie wjem jaka wy kurwa macie wladze zeby go zdegradowac zal Jaka ciota Hhahaha .. To hoster decyduje a nie jakis posrany Tutor Hhahahah zal .!!
Back to top Go down
Dsaded

Dsaded


Posts : 37
Join date : 2008-12-21

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 10:24 am

Zal mi was:>

Nie;>
Back to top Go down
kamil122




Posts : 1
Join date : 2008-12-28

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 10:34 am

zal Vakher ty pizdo Sam nielepszy jestes spamujesz na help zebysmy zamykali ryje ii wogule a pozniej ze on zly tak kurwa Pierdol sie Banderos niech zostanie Pierdolona Szmato a Wlasnie Huja ty mozesz zrobic ?! zeby go ujebali .!! Cwel
Back to top Go down
Fuvaxik




Posts : 2
Join date : 2008-12-27

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 10:52 am

CO wy chcecie zrobic?! debile! nie dosc ze to jest jedyny gm ktory prawie codziennie jest na otsie a nie tak jak inni... zawsze przynajmniej mozna go zawolac gdy ktos trapuje na przyklad Wispy Daje domki jak ladnie sie poprosi Very Happy jest spoko!!!


ALL NA NIE!!!!!
Back to top Go down
amatar




Posts : 4
Join date : 2008-12-07
Age : 31
Location : Wszechświat>układ słoneczny>planeta ziemia>Europa>europa środkowa>Polska>Gliwice

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 1:18 pm

TAK. ZDEGRADOWEĆ TEGO PIEPRZONEGO CHUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Jano2




Posts : 2
Join date : 2008-12-28

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 1:33 pm

bezsensu przeciez ten banderos ciagle tylko prosi graczy o przyslugi a wzamian im pomaga domki daje itd;/ wiec bezsensu bedzie teraz ludzia mowil zeby glosowali na nie ;/zdegradowac go to noob;/
Back to top Go down
Shami

Shami


Posts : 38
Join date : 2008-12-23
Age : 29

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 2:05 pm

Ludzie, ten ots wymyka sie spod kontroli. Spamujecie przekleństwami i nie dostajecie za to warna. Gm Banderos powinien zostać zdegradowany, ponieważ wiele razy widziałem jak wywyższał swoich kolegów. Widzę ze pogromca pająków przekonał kilka osób by głosowały na "nie". Jestem ciekaw co im za to dałeś. Pozdrawiam i zdecydowanie głosuje na TAK

!~Shami~!


P.S.
Ten temat powinien być w dziale "raportowanie bugów" bo Gm Banderos jest w pewnym sensie bugiem który niektórym psuje gre, a niektórym polepsza ^.-
Back to top Go down
batrta




Posts : 1
Join date : 2008-12-28

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Dec 28, 2008 11:57 pm

Kurwa banderos ma zostac i tyle a po 1 Randal decyduje
Back to top Go down
robal




Posts : 1
Join date : 2008-12-29

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 12:02 am

Kurwa co wy chcecie od niego to zajebisty gm pomage itp koniec banderos zamknij temat
Back to top Go down
Bartox321




Posts : 1
Join date : 2008-12-29

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 12:07 am

Ja tam lubie Banderosa jest git jestem na nie Smile)
Back to top Go down
mikolaj




Posts : 2
Join date : 2008-12-29

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 1:22 am

Moim zdaniem gm banderos powinien zostac na pozyci Gm bo to super gm pomaga daje domki bany za botowanie Very Happy więc jestem na "Nie"!!!!!
Back to top Go down
Krysztal




Posts : 1
Join date : 2008-12-29

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 2:57 am

Banderos to nice ziomek jest super pomaga daje domki i jest świetnym kumplem jestem na nie!!
Back to top Go down
Shami

Shami


Posts : 38
Join date : 2008-12-23
Age : 29

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 3:31 am

Widzę ze pogromca zrobił dużo nowych charów...

!~Shami~!
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 5:06 am

Hahha ! pogromca pająków gz nowych kąt na forum ^^ a do tych co mówią że to spoko gm (90% pogromca pająków):Wiadomo że spoko bo wam daje expa i domki ^^
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 5:31 am

Każdy broni swojego przyjaciela... ALE to jest ... jeśli zacznie mnie wyzywać od idiotów tzn że sam nim jest taka prawda rozdaje różne itemki SWOIM znajomym ... jeśli jest taki wspaniały niech pomaga nowym gracza i reaguje na różne sytuacje np skillowaniem na monkach (siedzenie na botach) a nie opierdalać się po kątach bawić się teleportem qmpli do siebie to jest żałosne grając na innym otsie (nie podam nazwy) widziałem GOD'a który ma 11 lat i lepiej się sprawował niż taki Banderos... gorzej jak jest kolega Randala z real bo wtedy wspaniały GOD nie zareaguje na to ponieważ ze 2 razy bedzię koło niego popatrzy co robi i pójdzie sobie i znowu może zacząc -.-

Taka jest moja opinia... Cool
Back to top Go down
Lord Pandziorek

Lord Pandziorek


Posts : 3
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Location : Bydgoszcz

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 11:40 am

Fuvaxik wrote:
CO wy chcecie zrobic?! debile! nie dosc ze to jest jedyny gm ktory prawie codziennie jest na otsie a nie tak jak inni... zawsze przynajmniej mozna go zawolac gdy ktos trapuje na przyklad Wispy Daje domki jak ladnie sie poprosi Very Happy jest spoko!!!


ALL NA NIE!!!!!

Tak może daję domki cudze domki!! jak chcesz mogę ci dac link do tematu w którym jest screen jak koleś który zakupił domek nagle dowiedział się,że to już nie jego domek.Sorka,że się wtrącam ale musiałem to powiedziec pirat

Oto link do tematu:
https://rox666.forumotion.com/gamemaster-f4/kady-kto-chce-zdegradowa-banderosa-niech-tu-napisze-t487.htm
Back to top Go down
Woutivo




Posts : 4
Join date : 2008-12-03
Age : 31
Location : Poland/Bydgoszcz

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyMon Dec 29, 2008 11:47 am

o Kurwa jaki spam w tym temacie i wszystkie osoby po jednym poście.Pewnie kurwa Banderos ciota sprół się kolegom żeby napisali na forum bo nie będzie pomagania etc...
To Napisali Proszę zauważyć że większość co napisała ma po 1 poscie:)
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyTue Dec 30, 2008 5:13 am

Jeszcze można zwrócić uwagę na datę STWORZENIA konta ...
Back to top Go down
SpeedEk

SpeedEk


Posts : 41
Join date : 2008-11-19
Age : 30
Location : Jasło

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyTue Dec 30, 2008 7:42 am

Ja jestem na NIE bo co on wam zrobil zle nierozumie on tez moze sie pomylic lub cos wkoncu czlowiekiem jest
Back to top Go down
Shami

Shami


Posts : 38
Join date : 2008-12-23
Age : 29

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyTue Dec 30, 2008 8:31 am

Najgorsze jest to że on się cały czas myli ;]

!~Shami~!
Back to top Go down
Dimas




Posts : 4
Join date : 2008-12-25

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyThu Jan 01, 2009 12:48 pm

prosze wypierdolcie tego gma .... RANDAL JAK TO CZYTASZ PLIXA OGARNIJ GO BO MU SPALE RODZINE ...;/ ON KRYJE FUVAXIKA POGROMCE PAJAKOW ITP I ALL MOGA TRAPOWAC WISPY A JA BANA DOSTALEM JEBANY KABAT -.-
Back to top Go down
Reylin

Reylin


Posts : 22
Join date : 2008-12-26

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptyThu Jan 01, 2009 1:30 pm

Zdecydowanie na TAK !
Koleszków swoich nie banuje, innych tak i to z chęcia Smile
Back to top Go down
SpeedEk

SpeedEk


Posts : 41
Join date : 2008-11-19
Age : 30
Location : Jasło

Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! EmptySun Jan 04, 2009 4:10 am

Zmienilem decyzje po ostatnich doswiadczeniach JESTEM NA TAK ... Zbieramy ekipe jedziemy do niego przekope zrobic?
Back to top Go down
Sponsored content





Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty
PostSubject: Re: Sonda o GM Banderos! Głosuj!   Sonda o GM Banderos! Głosuj! Empty

Back to top Go down
 
Sonda o GM Banderos! Głosuj!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nowa sonda plx?
» Gm banderos
» GM Banderos on Rox
» Gm Banderos ROX
» GM Banderos nice typ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: Support :: Gamemaster-
Jump to: