Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 tutor? zal nie tutor

Go down 
+4
Vakher
AndyX
mag
kosownik
8 posters
AuthorMessage
kosownik

kosownik


Posts : 32
Join date : 2008-11-17
Age : 35
Location : Bytom

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptySun Jan 11, 2009 2:13 pm

Vakher ta mala dziewczynka nie nadaje sie na tutora i nie powinien miec tutora edytuje moje posty i lamie regulamin na forum
Back to top Go down
mag




Posts : 16
Join date : 2008-12-20

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptySun Jan 11, 2009 2:16 pm

zawuazyłem to też właśnie nie da sie rozmawiac na forum jak jakis pajac sobie takie jaja robi wez randal zrob cos z ta jak to kosownik trafnie stwierdzil dziewczynka Very Happy geek geek geek
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptySun Jan 11, 2009 10:58 pm

ee Kosownik mam pytanie czy ty codziennie grasz na roxie? Question
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 1:02 am

Dostajecie po dupie dzieci i płaczecie xd idźcie się ogarnijcie to nie będziecie przegrywać na ob i płakać ehh.. żal a forum to nie wszystko też jest tibia i założę się że nawet nie wchodzicie na kanał 'help' k przyznaje się nie jestem teraz aktywny ale to dlatego że mamy war z tym obojniakiem który założył ten temat i innymi (może nie wszyscy) dziećmi w jego teamie..
Back to top Go down
kosownik

kosownik


Posts : 32
Join date : 2008-11-17
Age : 35
Location : Bytom

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 2:42 am

andyx nie codziennie zadko gram bo nudne to juz.a TY Vakher nie pierdol glupot bo dedamy itd to tylko TY sie przejmujesz to tylko gra a TY przezywsz jak mala dziewczynka ,RAndal usun mu ttego tutora bo to zal nie tutorvaker ale to TY masz 14 lat i jestes mala dziewczyna ktora placze:D ja mowie o foruma Ty oczywiscie jak dziecko tibi mowisz o servieno ale okey nie winie Cie za to ze jestes mala dziewczynka Very Happy poprostu pewnie ojca nie masz albo masz ale pewni to wyglada jak twoja matka
to tylko gra ogarnij siie dziewczynko!;]
Back to top Go down
mag




Posts : 16
Join date : 2008-12-20

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 2:45 am

Koso masz racje TY napisales o forum a on wyskakuje z tibia Very Happy bez kitu jakas dziewczynka z tego obojniaka Very Happy
ale wkoncu ma 14 lat i tibia dlaniego to2 zycie:D dziewczynki tak maja Very Happy
Back to top Go down
Jano2




Posts : 2
Join date : 2008-12-28

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 2:46 am

i ja tez popieram ,vakher nie powinien byc tutorem skorołamie regulamin na forum Smile
dziewcznka trafnie powiedziane jak czytam jego posty to zeczywiscie jak taka mala dziewczynka ktora jara sie gra
Back to top Go down
Shami

Shami


Posts : 38
Join date : 2008-12-23
Age : 29

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 6:03 am

Słownik 3 razy proooszę!

!~Shami~!
Back to top Go down
Fegus

Fegus


Posts : 28
Join date : 2008-12-20
Location : Swarzędz/Mexyk ;)

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 6:30 am

Vakher to niehonorowa pizda
Back to top Go down
Haker

Haker


Posts : 9
Join date : 2008-12-20
Age : 30
Location : Żory

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 6:47 am

Zróbmy głosowanie czy Vakher powinien mieć tutora. CO o tym myślicie?
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyMon Jan 12, 2009 7:54 am

Dzieci dzieci.. ale z was żale serio ^^ myślicie że jesteście fajni? xD ale idioci omfg!! niezła prowokacja z tą dziewczynka Smile nie bójcie się nie złamie się tak szybko jak koso który nie ma już czego wymyślać xD mama mu na bluzgatora zabroniła pewnie wchodzić ;d ale i tak jesteście kretynami myślicie że randal weźmie ten temat pod uwagę ? ruszcie swoimi głowami i pomyślcie ! wszyscy co się wypowiadają że nie powinienem być tutorem są z tej samej gildi Smile ahh dzieci dzieci szkoda mi was rlly xD myślicie że jestem zły tutor itd bo na forum kosownikowi posty edytowałem? szczyt debilstwa xD jakbym crashował serva albo coś to wtedy tak ale na forum?? idźcie dzieci do przedszkola.. to tyle z mojej strony temat bez sensu bo forum się nie liczy a jak już to w 5% Smile pewnie niedługo zaczniecie wymyślać że laguje serva hah! pzdr&poćwiczcie przyda wam się ^^
p.s
Mag wiesz może to być szok ale jesteś idiotą.. rozumiesz sens tego tematu? tu chodzi o to że kosownik się popłakał i desperacko próbuję wymusić na randalu zdegradowanie mnie a ty piszesz że ja zamiast forum to uwzględniam tibię xDD może to co napisał koso jest związane z forum ale temat mówi ogólnie więc przestań pisać swoje bezsensowne posty ok?xd wiem wiem że chcesz koledze pomóc ale nie rób z siebie debila xd
p.s2
Teraz coś do fegusa bo widzę że on większe dziecko niż kosownik i mag razem wzięci.. ty chyba myślisz że jesteś pro super evul fajny ziom nie?xD pzdr&poćwicz i nie wchodź na forum skoro masz same bluzgi rozsiewać.. podobnie jak haker zrobiłeś konto na forum żeby na mnie bluzgać i pomóc kosownikowi pzdr&poćwicz..
p.s3
Haker haker.. zrobiłeś sobie konto na forum żeby pomóc kosownikowi bo sam se rady nie dawał? 90% twoich postów to same obelgi na mnie a gówno(za przeproszeniem) cię interesuje co ja robie..
@do wszystkich co mnie oskarżają,wyklinają itd.
(zostałem do tego sprowokowany no ale cóż..) CHUJ WAM W DUPĘ!
@edit
Najpierw ogarnijcie swoje pvp bo jesteście żalośni a potem ogarniajcie forum xd
Back to top Go down
Fegus

Fegus


Posts : 28
Join date : 2008-12-20
Location : Swarzędz/Mexyk ;)

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyTue Jan 13, 2009 8:57 am

Vakher wrote:
p.s2
Teraz coś do fegusa bo widzę że on większe dziecko niż kosownik i mag razem wzięci.. ty chyba myślisz że jesteś pro super evul fajny ziom nie?xD pzdr&poćwicz i nie wchodź na forum skoro masz same bluzgi rozsiewać.. podobnie jak haker zrobiłeś konto na forum żeby na mnie bluzgać i pomóc kosownikowi pzdr&poćwicz..
xd

Vakher, vakher, jesteś pierdolonym cwelem ;/. W rlu Cie koledzy bija i lecisz z placzem do mamy a tutaj sobie inaczej poradziles przeistaczajac albo kasujac cudze posty. Ty to jestes fajny koles. Szacun
PS; Poćwicz z tym Pozdro i Poćwicz bo sie powtarzasz w kazdym poscie idioto ;/
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyTue Jan 13, 2009 9:00 am

Nawet mnie na rlu nie znasz dzieciaku więc sie nie wypowiadaj plx
Back to top Go down
Fegus

Fegus


Posts : 28
Join date : 2008-12-20
Location : Swarzędz/Mexyk ;)

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyTue Jan 13, 2009 9:03 am

"Pozdro i Poćwicz" dzieciaku

Haha
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyTue Jan 13, 2009 9:08 am

Ja nie muszę ćwiczyć w przeciwieństwie do ciebie ^^ ja mam przynajmniej pvp nie to co ty
Back to top Go down
Fegus

Fegus


Posts : 28
Join date : 2008-12-20
Location : Swarzędz/Mexyk ;)

tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor EmptyTue Jan 13, 2009 9:10 am

Aha
Back to top Go down
Sponsored content





tutor? zal nie tutor Empty
PostSubject: Re: tutor? zal nie tutor   tutor? zal nie tutor Empty

Back to top Go down
 
tutor? zal nie tutor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» You can currently apply for TUTOR
» Tutor Commands
» TUTOR APLICATION
» Why does everyone wants Tutor position?
» Tutor Application Shikari Inc

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: Support :: Gamemaster-
Jump to: