Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)

Go down 
+3
Underdevil
AndyX
udar
7 posters
AuthorMessage
udar




Posts : 5
Join date : 2008-12-29
Age : 32

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyTue Jan 27, 2009 2:27 pm

Witam,
taka mała sugestia z mojej strony. Jak wiemy super manaruna dodaje 3k mp co sprawia, że praktycznie każdy użytkownik owej runki staje się nieśmiertelny w obliczu każdego kto próbuje go zabić w pojedynkę. Za przykłąd, który wcale nie jest hiperbolą mogę wymienić próbę zabicia 200+ ss przez 450 ss. Nie jest to możliwe a zauważmy gigantyczną różnicę między poziomami postaci. Mało tego nawet jeśli wymienionego 450ss przyjdzie wesprzeć powiedzmy 200sd zabicie owego nieszczęśnika (200+ss) jest nadal awykonalne. Chyba, że z pomocą przyjdzie regularny lag (save - 2x na godzine, dla wtajemnicoznych.. wiedzą ocb) lub też inny nie spowodowany winą kochanych hosterów Wink

Trochę się rozpisałem we wstępie, ale cóż.. bywa. MOIM (jakże skromnym) zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby zbudowanie manaruny, która dodaje punkty many w zależności od poziomu (ewentualnie mlv też mógłby się wliczać). Generalnie nie wpadłem jeszcze na formułkę, od której zależała by ilość uzyskiwanej many.. jednak nie jest to jakimś kolosalnym problemem. Jak to mówią 'Dla chcącego nic trudnego'. Oczywiści im wyższy poziom posiada gracz tym więcej many uzyska. Bardziej chodzi o to by hosterzy mieli ochotę się tym zająć.

Jaka różnica będzie między obecną super manaruną a tą wyimaginowaną opisywaną przezemnie ? A no bystre głowy pewnie już na to wpadły. Jednak dla ułatwienia odpowiem na w/w pytanie. Dzięki temu rozwiązaniu sytuacja opisana na początku posta nie miała by prawa bytu. A MOIM (bardzo skromnym) zdaniem tak być powinno. Niektórzy pewnie dalej nie kminia więc jedziemy dalej. Oto prosty przykład : 450ss wybiera sie na pk solo. Spotkał 200ss. Bije go. On mu oddaje. 200lv traci z każdą turą ok. 1200mp za uderzenie z sd + 500 za wadna co daje 1,7k dmg. Manaruna (przykładowo!) daje mu 1,5-2kmp. W pewnym momencie ofiara nie wyrabia z 'manasowaniem' się bo dostaje więcej lub równo tyle dmg co może się 'uleczyc' za pomocą MR. Spi. Koniec.. Jasne ? To miło :> To jest prawo pięsci, silniejszy wygrywa.. a chyba nikt mi nie powie, że 450ss nie powinien zabić postaci o 200lv słabszej..

Mam nadzieje, że wszyscy wiedzą o co chodzi. Teraz trzeba ładnie poprosić Randala czy istnieje chociaż malutka szansa na wprowadzenie owego systemu. Nawet w formie testuów

dziękuję za ogarnięcie całego postai zrozumienie sensu wypowiedzi,
pozdrawiam udarr :*
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyTue Jan 27, 2009 3:17 pm

Ty bys sie nie rozpisywał o MR tylko o nowym Gmie bo nooby trapujace expa badz spamujace na save sa wnerwiajace ;]
Niech Randal doda nowe runki leczace dla Palla oraz zwiekszenie hp knightowi ktory praktycznie ma o 50% mniej hp niz na takim samym poziomie jak sorc badz druid. MR powinna conajmniej byc od 200 lvl i 120 mlvl wtedy bedzie fair. Knight powinien sie lepiej "uhac" bo juz niedaje rady na tym otsie tak samo jak paladyn ktory ma mniej hp od knighta i many od sorca. Paladyn na 100 lvl powinien miec polowe hp 100 knighta i polowe many sorca tez na 100 lvl.
Savy powinny byc co jakas godzine i kickowac graczy z otsa wtedy nie bedzie spamerow ktorzy wtaki sposob umia sie tylko bic.
PVP dla nowych graczy powinno byc dozwolone od 60 badz wiekszego gdyz nisko poziomowi gracze sa latwym "fragiem" PK ktorzy sie szczyca zabiciem 30 lvl.
Na kazdym z expowisk powinny byc plomienie ktore beda palily potwory przy samym pz.
Jeszcze 1 problemem jest to ze niema gdzie expic, wszedzie sa nooby ktore blacza bądź trapuja dane miejsce.
Back to top Go down
udar




Posts : 5
Join date : 2008-12-29
Age : 32

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyTue Jan 27, 2009 3:26 pm

Co racja to racja.
Jednak twoje sugestie to już materiał na nowy teamt Razz
Tutaj proponuje nie zbaczać z tematu manarun Smile
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyTue Jan 27, 2009 3:37 pm

Może ale trzeba napisać co się myśli ;]

@down
Ale mnie się podoba xD


Last edited by AndyX on Wed Jan 28, 2009 8:24 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Underdevil




Posts : 8
Join date : 2008-12-20

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyWed Jan 28, 2009 5:36 pm

a).wołasz ekipe jak jej nie masz trudno
b) spam
xD
Back to top Go down
Skinny

Skinny


Posts : 9
Join date : 2008-12-30
Age : 31
Location : Sweden / Poland

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyThu Jan 29, 2009 2:37 am

Vakher wrote:
Nie kopiuj mojego colorku bo hunted na rl'u cie kszeslem zajebie i tutaj tez będę kasował twoje posty bo ja mam zulte papiery :<

ZULTE HAHAHAHAHAHAHAH

CZLOWIEKU ROZJEBALES MNIE TERA HAHA...
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyThu Jan 29, 2009 4:55 am

ZIOMY JA TERZ MAM ZULTE PAIERY TRUDNO CZASEM TAK BYWA AHA I CHCIALBYM SIE PRZYNZNAC W WKONCO JESTEM Z BRAZYLI :<
Back to top Go down
udar




Posts : 5
Join date : 2008-12-29
Age : 32

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyThu Jan 29, 2009 7:20 am

Widze, że wszyscy mają wysrane. nvm...

@Underdevil
co racja to racja, chyba nic nie da się zrobić, żeby ludziom grało się lepiej bo jedyne co się luczy to kasa (pozdro wam).
Back to top Go down
Pwnnzor

Pwnnzor


Posts : 6
Join date : 2008-12-13

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyThu Jan 29, 2009 4:07 pm

AndyX wrote:
Ty bys sie nie rozpisywał o MR tylko o nowym Gmie bo nooby trapujace expa badz spamujace na save sa wnerwiajace ;]
Niech Randal doda nowe runki leczace dla Palla oraz zwiekszenie hp knightowi ktory praktycznie ma o 50% mniej hp niz na takim samym poziomie jak sorc badz druid. MR powinna conajmniej byc od 200 lvl i 120 mlvl wtedy bedzie fair. Knight powinien sie lepiej "uhac" bo juz niedaje rady na tym otsie tak samo jak paladyn ktory ma mniej hp od knighta i many od sorca. Paladyn na 100 lvl powinien miec polowe hp 100 knighta i polowe many sorca tez na 100 lvl.
Savy powinny byc co jakas godzine i kickowac graczy z otsa wtedy nie bedzie spamerow ktorzy wtaki sposob umia sie tylko bic.
PVP dla nowych graczy powinno byc dozwolone od 60 badz wiekszego gdyz nisko poziomowi gracze sa latwym "fragiem" PK ktorzy sie szczyca zabiciem 30 lvl.
Na kazdym z expowisk powinny byc plomienie ktore beda palily potwory przy samym pz.
Jeszcze 1 problemem jest to ze niema gdzie expic, wszedzie sa nooby ktore blacza bądź trapuja dane miejsce.

Bardzo inteligetna wypowiedz .. zobacz po ile ten knight wali i chyba jest ten calu super uh czy cos
Back to top Go down
AndyX

AndyX


Posts : 37
Join date : 2008-12-13
Age : 30

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptyFri Jan 30, 2009 4:53 am

@up
lol co z tego ile wali spojrz ile knight na 200 lvl ma hp a ile sorc na 200 many
Back to top Go down
udar




Posts : 5
Join date : 2008-12-29
Age : 32

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptySat Jan 31, 2009 7:44 am

AndyX wrote:
@up
lol co z tego ile wali spojrz ile knight na 200 lvl ma hp a ile sorc na 200 many



Czemu używasz tutaj jako przykład takie low lv ?
200 lv to jakieś 2 może 3 godziny grania.

Trafny przykłądem byłoby tu porównanie 500sk i 500ss...
Kto wg. ciebie miałby większe szanse na przezycie w starciu 1 na 1 ?
To knight może jebnąć kosmiczny dmg... szczególnie na wyższym lv.
Do tego duużo się leczy.. to taki SS, z dużą ilością hp zamiast mp w dodatku leczący się za więcej..
Back to top Go down
Haker

Haker


Posts : 9
Join date : 2008-12-20
Age : 30
Location : Żory

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptySat Jan 31, 2009 10:36 am

a ja jestem kurwa i huj
Back to top Go down
Soony




Posts : 1
Join date : 2009-02-08

MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) EmptySun Feb 08, 2009 7:02 am

udar wrote:

. Oto prosty przykład : 450ss wybiera sie na pk solo. Spotkał 200ss. Bije go. On mu oddaje. 200lv traci z każdą turą ok. 1200mp za uderzenie z sd + 500 za wadna co daje 1,7k dmg. Manaruna (przykładowo!) daje mu 1,5-2kmp. W pewnym momencie ofiara nie wyrabia z 'manasowaniem' się bo dostaje więcej lub równo tyle dmg co może się 'uleczyc' za pomocą MR. Spi. Koniec.. Jasne ? To miło :> To jest prawo pięsci, silniejszy wygrywa.. a chyba nikt mi nie powie, że 450ss nie powinien zabić postaci o 200lv słabszej..


Wszystko fajnie , ale chyba nie pomyślałeś o tym , że zabicie "silniejszej postaci" (posiadającej wyższy lvl) przez postać słabszą staje sie niemożliwe , a przecierz wtedy gra nie jest już taka ciekawa .
Back to top Go down
Sponsored content





MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty
PostSubject: Re: MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)   MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :) Empty

Back to top Go down
 
MR dodająca mp w zależności od poziomu - dla wytrwałych :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Witam zapraszam na ots DRAX.SYTES.NET << PROFESJONALNY SERVER 24/7 BEZ LAGOW! SERVER DEDYKOWANY EXP ZMIENIA SIE W ZALEZNOSCI OD LVL SKILLS : 16xMagic : 8x loot : 2x Duza mapa, duzo questow, nowe niespotykane wyglady czarow! Tiba 8.4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: Polish Forum :: Sugestie-
Jump to: