Rox666
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open Tibia Server
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Skarga na Tutora

Go down 
+3
Osecik
Vakher
Woutivo
7 posters
AuthorMessage
Woutivo




Posts : 4
Join date : 2008-12-03
Age : 31
Location : Poland/Bydgoszcz

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:10 pm

Tutor o name Vakher:

http://img370.imageshack.us/my.php?image=tutvc5.png

Obraża innych graczy,jest wulgarny,nie pomaga,kozaczy ze ma tutora i zna GM'a
Dużo osób może to potwierdzić.Może czas zmienić tutora?

Komentować!
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:11 pm

Tak tak tylko spróbuj w takim spamie coś zobaczyć i odpowiedzieć.Moja obrona : Za duży spam i poniosły mnie nerwy bo żal serio tych graczy... Możecie komentować ja się nie boje utraty tutora i nie będę deletował tematu :/ A i jakby ktoś nie wiedział ten tekst co napisałem :
Quote :
BO DAM BANY
był po to żeby ich uspokoić/przestraszyć żeby tak nie spamili a to że pisałem
Quote :
ZAMKNĄĆ RYJE
to wtedy na prawdę poniosło mnie za bardzo bo już byłem zły
@edit
Quote :
21:13 Reylin [290]: ZIOMEK
21:13 Reylin [290]: czaisz
21:13 Reylin [290]: wbilem na ts
21:13 Reylin [290]: sanatio
21:13 Reylin [290]: wiesz co oni mowia?
21:14 Reylin [290]: ze robia teamat
21:14 Reylin [290]: teamat
21:14 Reylin [290]: temat
21:14 Reylin [290]: ze jestes glupimtutorem
21:14 Reylin [290]: wyzywasz graczy itd
Dowód na to że sanatio chce sie mnie pozbyć bo crashowali server i nie chcą dostać delete bo nawet mam dowody na crashowanie! A i do all graczy co byli na help channel to Sorry bo serio poniosło mnie xD
@edit2
Temat nie w tym dziale.Przenoszę
@edit3?xD
Quote :
21:25 Hesperides [320]: ssaj jajca
A tutaj wrogie zachowanie gracza który stworzył ten temat :/ Taki niby dobry a jak wyzywa.. kto tu graczy obraża?


Last edited by Vakher on Sat Dec 20, 2008 1:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Osecik




Posts : 1
Join date : 2008-12-20

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:26 pm

@up
Powiem tylko pozdro i poćwicz.
Od kiedy my serva crashujemy?? powiedz mi i pokaż dowody bo taką gadke to se możesz mówić kolegom w sql (jeżeli ich masz)
Ja nic nie mówie ale wy po przegranym ob wyrzucaliście pro itemy (szkoda, że nie zrobiłem ss'a :[ )
Na ob zebrałem z was pół bp pro itemów. 2 sety z samego Zrytka......
@topic
zgadzam się co do tego, cały czas wyzywa ludzi (za nic)
jest wielkim kozakiem i nic nie pomaga.....
Back to top Go down
Stellmach




Posts : 1
Join date : 2008-12-19

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:28 pm

Faraonek mysli ze kurwa ma kumpla gm'a z rl to moze kozaczyc na servie? straszy nas kurwa ze delete vakher next ... ja nie wiem mowi ze gm jego rl i gm zrobi runke dla knighta nową co wali sie po 2k+ .... nie czaje tego Gm Zrób cos z tym ...
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:28 pm

@up
Po 1: Nawet na ob mnie nie było.
Po 2: Skąd wiesz że nie mam dowodów???Może nie mam ss'ów ale mam teksty kakashiego i innych a także wielu graczy może potwierdzić że staliście obok tego co robi crashe i wołaliście :
Quote :
CRASH!! 3,2,1 CRASH
oraz jeździliście kolejkami co pomagało crashować
Po 3: Nawet nie wchodzisz na help tylko na screen patrzysz.
Po 4: Jesteście (byliście w sumie xD)w tej samej gildi więc pan Woutivo ma u ciebie poparcie.
Coś jeszcze?


Last edited by Vakher on Sat Dec 20, 2008 1:30 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Zwidek




Posts : 2
Join date : 2008-12-03

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:30 pm

vakher wie ze oni crashowali server przyznawajac sie do tego i klonowanie itemow graja nie uczciwie i poprostu teraz sie boja i chca go wykluczyc zeby dalej grac i crashowac

to byla wypowiedz jednego z gildi sanatio ;]

21:04 Devilish [315]: ze jak my znikniemy to zniknie server?

Stellmach powiedz mi kiedy napisalem ze jestem gma rl prosze pokazac mi ssa pamietasz jak chciales kupic odemnie domek za bp pro manarune z kad to masz kupiles napewno co nie koles juz i tak kazdy wie ze wasza gildia crashowala klonowala jestescie skonczeni na tym otsie


Last edited by Zwidek on Sat Dec 20, 2008 1:33 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Woutivo




Posts : 4
Join date : 2008-12-03
Age : 31
Location : Poland/Bydgoszcz

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:32 pm

Wogóle wymyślasz jakieś glupoty kurwa skąd on mógł wiedzieć co my na ts'ie gadamy?
Szukasz wymówki by zostać tutorem.Server schodzi na psy!Gdy GM'a dostał jakiś koleś pomaga w war.Wchodzi w czasie wojny i bloczy nas gildie "Sanatio"


Ten dialog to wogóle fake jest!

Nauczcie się przegrywać i wróćcie na OTS'A.
Wymyślacie jakieś bzdury ze my crashujemy ots'a.A tak napewno to wy to kurwa robicie i zwalacie na innych
Back to top Go down
Diaboliczny




Posts : 2
Join date : 2008-11-15
Age : 32
Location : Tarnów / P(r)oland

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:41 pm

Vakher a ja mam screena jakim super jestes tutorem i wogole nie chcesz pomagac innym bo sa z innej gildi ;s
Back to top Go down
Fegus

Fegus


Posts : 28
Join date : 2008-12-20
Location : Swarzędz/Mexyk ;)

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySat Dec 20, 2008 1:41 pm

21:14 Faraonek [439]: odchodzisz od nich z gildi
21:14 Faraonek [439]: ?
21:14 Faraonek [439]: czy zostajesz?
21:14 Faraonek [439]: lepiej odejdz
21:14 Faraonek [439]: bo delete neichcesz
21:14 Faraonek [439]: a widze ze nieoszukujesz

Zastraszaniem daleko nie zajedziecie ;/

21:15 Faraonek [439]: kolega
21:15 Faraonek [439]: z waszej gildi
21:15 Faraonek [439]: crashowal server

Dowody?

21:10 Faraonek [439]: siemka
21:10 Faraonek [439]: jutro gildia sanatio zostanie zdeletowana
Tu już w ogole żal

Faraonku, nic do Ciebie nie mam ale czemu stosujesz metody, które są bynajmniej nie poprawne? Ja nic nie wiem żeby ktokolwiek z Sanatio crashował bądz klonował

To ze wygrywamy kazdy war nie znaczy ze macie nas deletowac za nic.
Z czystym sumieniem moge powiedziec ze Klonujecie tylko wy, ponieważ bo przegranej wojnie tak jak wspomnial Osecik Lakisha wywalila przed siebie 2 bp Pro mana runek nie mówiac o reszcie Wink
Back to top Go down
Vakher
Helper
Helper
Vakher


Posts : 81
Join date : 2008-11-24
Age : 29
Location : Poland/Belgium

Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora EmptySun Dec 21, 2008 3:13 am

@diaboliczny
Omg wtedy jeszcze nie miałem tutora ^^ miałem accepta ale jeszcze tutora nie miałem więc to się nie liczy -.-...
@topic
Quote :
Ten dialog to wogóle fake jest!
HA wczoraj na dragach poszedł taki tekst więc nie gadaj że to fake widać że crashowaliście bo inaczej tak byście sie nie bronili haahhaha. Ale woutivo ty jesteś żalowiec ^^ wy zawsze wygrywaliście bo noob harami laziliście jak na dragach wtedy co wasz kolega na noob harze wypychał nas... A co do tego co napisałeś : Nie pomaga na help! to niestety nie jest prawdą kozaku ^^ wiadomo że nie dałbyś screena na którym pomagam tylko dałeś screeny które mnie oskarżają..
@edit
OK mam na all obronę :
1: Obraża graczy: nie mówiłem na nich że są pedałami czy coś po prostu użyłem wulgarnego słowa aby ich uspokoić
2: Nie pomaga na help: Wiadomo nie dałeś screena w którym pomagam bo to przecież (ja według ciebie >) ja taki zły tutor jestem i w ogóle nie pomagam!
3: Kozaczy bo ma tutora i zna GM'a : GM'a może poznać każdy wystarczy porozmawiać i się zaprzyjaźnić ^^ co do tego że kozacze tutorem to pokaż mi niby gdzie haah.Widać nie macie wiarygodnych dowodów że jestem nieprzykładny i nie pomagam graczom.Jeżeli do jutra nie znajdziecie dowodów że nie pomagam i kompletnie nic nie robie ten temat zostanie zamknięty ^^
@edit2
Możecie nawet zrobić sondę czy mam stracić tutora czy nie i założę się że 90% tych co głosowali by na 'Tak' to byli by koledzy z gildii (tak tak z naszej gildi 'Sanatio' znanej z crashowania tego otsa ;]) lub też osoby z którymi nie dogadywałem się za dobrze xD
Back to top Go down
Sponsored content





Skarga na Tutora Empty
PostSubject: Re: Skarga na Tutora   Skarga na Tutora Empty

Back to top Go down
 
Skarga na Tutora
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skarga [ na ots i na GM'a]
» [SKARGA][TUTOR: Dsaded]
» SKARGA na Warrior Pacior

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rox666 :: Support :: Gamemaster-
Jump to: